42
ofert
16 250,00 zł/m2 cena: 780 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy 

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 12. piętrze w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia.

Układ pomieszczeń:
  • 3 niezależne pokoje (możliwość aranżacji na salon, sypialnię i gabinet),
  • ciemna kuchnia (z potencjałem otwarcia na salon i stworzenia aneksu),
  • łazienka z WC,
  • przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokal przeznaczony jest do generalnego remontu, co pozwala na dowolną aranżację wnętrz i dopasowanie ich do własnych potrzeb. Obecnie lokal jest wynajmowany tym samym najemcom od kilku lat, co czyni ofertę atrakcyjną również pod kątem inwestycyjnym (możliwość kontynuacji najmu lub odświeżenia standardu).

Świetna lokalizacja,  centrum Warszawy. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Metro Rondo ONZ, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: biurowce, restauracje, kawiarnie, sklepy oraz placówki edukacyjne.

Stan prawny:
  • Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
  • Grunty pod budynkiem są uregulowane, co umożliwia założenie Księgi Wieczystej.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147900
Powierzchnia 48,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 12
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana beton
Liczba pięter w budynku 16
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 900 PLN
Okna PCV
Balkon kratka balkonowa
Rok budowy 1970
Winda tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Podłogi pokoi parkiet
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni ciemna
Typ łazienki razem z wc
Liczba przedpokoi 1

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wola, Koło, Obozowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145788

Na sprzedaż mieszkanie  37,5 m2  dwupokojowe z balkonem. Kuchnia z niewielkim oknem, mały balkon, łazienka z wanną i WC i dwa pokoje , oraz przedpokój. Mieszkanie do remontu. Na podłodze w pokojach drewniana klepka, okna plastikowe. wymieniona została instalacja centralnego ...

Powierzchnia
38,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
14 605,26 zł
cena 555 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Koło, Obozowa

Warszawa, Wola, Mirów
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146857

Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z aneksem kuchennym ...

Powierzchnia
30,37 m2
Piętro
6
Pokoje
1 pokój
Cena za m2
32 433,32 zł
cena 985 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Mirów

Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147669

Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy – cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w drugiej linii ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 476,19 zł
cena 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Aleja Solidarności

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144811

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje ( salon z klimatyzacją), oddzielna, widna kuchnia, łazienka osobne WC oraz przedpokój z szafami. Generalny remont w 2015 roku, elektryka oraz przeprowadzane ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 100,00 zł
cena 974 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa