43
ofert
13 620,69 zł/m2 cena: 790 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż ustawne, wygodne 3 pokojowe mieszkanie na Targówku. Lokal o powierzchni 58 m², położony na 2 piętrze w 3-piętrowym bloku z czerwonej cegły. Mieszkanie składa się z : salonu 22,5 m²; dwóch sypialni : 15,3m2 oraz 9,5m2, widnej kuchni 7m2, łazienki z WC i kabiną prysznicową 3,75m2 oraz holu 1,5m2.
Do nieruchomości przynależy balkon/loggia o pow. 1,8m2 oraz piwnica.
Miejsce postojowe na parkingu społecznym przed budynkiem.
Mieszkanie dwustronne, jasne, z oryginalnym dębowym parkietem i wymienionymi oknami PCV.
Budynek dobrze utrzymany, ocieplony.
Lokalizacja dogodna, bliskość stacji metra, przystanku tramwajowego i PKP. W okolicy: szkoły, przedszkola, centrum handlowe, sklepy.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-146942
Powierzchnia 58,00 m²
Powierzchnia balkonów/tarasów 1,80 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 2
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana cegła
Liczba pięter w budynku 3
Stan lokalu dobry
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Mies. czynsz admin. 950 PLN
Balkon loggia
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 22,5;15,3;9,5 m2
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 7,00 m2
Powierzchnia łazienki 3,75 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144811

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje ( salon z klimatyzacją), oddzielna, widna kuchnia, łazienka osobne WC oraz przedpokój z szafami. Generalny remont w 2015 roku, elektryka oraz przeprowadzane ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 100,00 zł
cena 974 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa

Warszawa, Bemowo, Budy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145176

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2 i mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1991 roku. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 583,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Budy

Warszawa, Bemowo, Jana Blatona
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145516

Na sprzedaż ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Nieruchomość o powierzchni 64,3m2 położona jest na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1991 roku. Pokoje ok: 18 m2 z wyjściem na loggię, 12,5 m2 oraz 10 m2. Oddzielna, widna kuchnia, osobno łazienka i WC. Na podłogach są ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
10
Cena za m2
11 648,52 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Jana Blatona

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145632

Na sprzedaż rozkładowe  mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sypialnia ok. 8-10m2, ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 733,33 zł
cena 740 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie