46
ofert
16 645,83 zł/m2 cena: 799 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy 

Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 12. piętrze w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia.

Układ pomieszczeń:
  • 3 niezależne pokoje (możliwość aranżacji na salon, sypialnię i gabinet),
  • ciemna kuchnia (z potencjałem otwarcia na salon i stworzenia aneksu),
  • łazienka z WC,
  • przedpokój.

Do mieszkania przynależy piwnica.

Lokal przeznaczony jest do generalnego remontu, co pozwala na dowolną aranżację wnętrz i dopasowanie ich do własnych potrzeb. Obecnie lokal jest wynajmowany tym samym najemcom od kilku lat, co czyni ofertę atrakcyjną również pod kątem inwestycyjnym (możliwość kontynuacji najmu lub odświeżenia standardu).

Świetna lokalizacja,  centrum Warszawy. W zasięgu krótkiego spaceru znajduje się Metro Rondo ONZ, liczne linie tramwajowe i autobusowe. W bezpośrednim sąsiedztwie pełna infrastruktura: biurowce, restauracje, kawiarnie, sklepy oraz placówki edukacyjne.

Stan prawny:
  • Spółdzielcze własnościowe prawo do lokalu.
  • Grunty pod budynkiem są uregulowane, co umożliwia założenie Księgi Wieczystej.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147900
Powierzchnia 48,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 12
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana wielka płyta
Liczba pięter w budynku 16
Stan lokalu do remontu
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Rok budowy 1970

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147669

Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy – cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w drugiej linii ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 476,19 zł
cena 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Aleja Solidarności

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143453

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakuszanki w Ursusie.  Dwustronne, rozkładowe z oddzielną, widną kuchnią i ustawnymi pokojami, z salonu wyjście na 6 m.2 balkon. Na wyposażeniu pozostają meble, poza TV, biurkiem z salonu i oczywiście rzeczy osobiste właściciela.  Jest ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 939,72 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144811

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje ( salon z klimatyzacją), oddzielna, widna kuchnia, łazienka osobne WC oraz przedpokój z szafami. Generalny remont w 2015 roku, elektryka oraz przeprowadzane ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 100,00 zł
cena 974 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa

Warszawa, Bemowo, Budy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145176

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2 i mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1991 roku. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 583,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Budy