33
ofert
Teresa Proszkiewicz

Pośrednik

Licencja: 19021

proszkiewicz@soltan-n.pl

605870122
228280055

zostaw wiadomość
12 642,41 zł/m2 cena: 799 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Słoneczne 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy – 5 min od Metra Ursynów

Przestronne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 63,2 m², zlokalizowane w jednej z najbardziej pożądanych części Ursynowa. 

KLUCZOWE ATUTY:
  • Widok i światło: Mieszkanie położone na 7. piętrze (z 10) oferuje spektakularną panoramę miasta i zachody słońca w salonie.
  • Komunikacja: Tylko 5 minut spacerem do stacji Metro Ursynów – dojazd do centrum zajmuje niecałe 20 minut, a na uczelnie (SGH, Politechnika) od 15 do 20 minut.
  • Rodzinna enklawa: Przedszkole i szkoła podstawowa znajdują się dosłownie „pod domem” (50-100 m), co czyni logistykę dnia codziennego niezwykle prostą.
  • Zieleń na wyciągnięcie ręki: Zaledwie 3 minuty spacerem dzielą budynek od Parku Dolinka Służewiecka i Kopy Ćwila.
ROZKŁAD POMIESZCZEŃ (63,2 m²):

Mieszkanie posiada funkcjonalny, dwustronny układ (wschód-zachód):
  1. Salon (15,0 m²): Jasny i ustawny, z wyjściem na loggię – idealne miejsce na relaks przy widoku na miasto.
  2. Kuchnia z jadalnią (12,8 m²): Wyjątkowo duża, z oknem, otwarta na salon. Daje ogromne możliwości aranżacyjne.
  3. Sypialnia 1 (11,2 m²): Cicha, z ekspozycją wschodnią.
  4. Sypialnia 2 (7,4 m²): Idealna jako pokój dziecięcy lub gabinet.
  5. Przedpokój: Wyposażony w pojemne szafy w zabudowie oraz pawlacze.
  6. Łazienka i osobne WC: Komfortowe rozwiązanie dla większej liczby domowników.
STAN TECHNICZNY I UDOGODNIENIA:
  • Standard: Mieszkanie z potencjałem – wymaga odświeżenia lub remontu według własnego uznania. Na podłogach zachowany klasyczny drewniany parkiet.
  • Umeblowanie: Możliwość pozostawienia mebli i sprzętu AGD lub ich usunięcia przez właściciela.
  • Budynek: Czysta, zadbana klatka schodowa. Dwie nowoczesne windy (w tym jedna towarowa), które ułatwiają transport wózka, roweru czy mebli.
  • Parking: Możliwość korzystania ze strzeżonego parkingu w odległości 50 m od bloku (koszt to jedynie 100 zł/mc).
  • Dodatki: Do lokalu przynależy piwnica.
OKOLICA:
W promieniu 5 minut spacerem znajduje się pełna infrastruktura miejska: liczne sklepy (Lidl, Biedronka, Rossmann, Żabka), apteki, siłownia oraz basen.

ZAKUP TYLKO ZA GOTÓWKĘ, GRUNTY W TRAKCIE REGULACJI. 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147894
Powierzchnia 63,20 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 7
Rodzaj budynku blok
Technologia budowlana płyta
Liczba pięter w budynku 10
Stan lokalu do odświeżenia
Stan prawny Spółdzielcze własnościowe
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 1978
Winda tak
Liczba sypialni 2
Spółdzielnia/Zarządca SBM Stokłosy

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 15 11,2 7,4 m2
Podłogi pokoi mozaika
Typ kuchni oddzielna
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 12,80 m2
Podłoga kuchni terakota
Typ łazienki osobno z wc
Liczba łazienek 1
Powierzchnia łazienki 3,10 m2
Glazura łazienki jest
Podłoga łazienki terakota
Wyposażenie łazienki pralka, umywalka, wanna
Liczba WC 1
Powierzchnia WC 1,00 m2
Glazura WC jest
Podłoga WC terakota
Liczba przedpokoi 1
Powierzchnia przedpokoi 14,50 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Ursynów, Jana Wasilkowskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147595

3 Pokoje przy samym Metrze Imielin – Idealne dla Rodziny lub pod Inwestycję!   Lokalizacja : Tuż przy stacji Metra Imielin oraz Urzędu Dzielnicy Ursynów. Dwustronny Układ: Mieszkanie bardzo widne z ekspozycją wschód-zachód, co gwarantuje naturalne światło przez ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
1
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 126,98 zł
cena 890 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Jana Wasilkowskiego
oferta na wyłączność
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Jana Rosoła

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Jana Rosoła
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147735

Mam przyjemność zaprezentować mieszkanie z dużym balkonem  w super lokalizacji blisko Metra Kabaty przy  ulicy Rosoła 13. Mieszkanie ma 59,14 m2, składa się z: - salonu 21,8 m2 - kuchni 10 m2 - sypialni 11 m2 - gabinetu 6,2 m2 - łazienki z wanną 3 m2 - ...

Powierzchnia
59,14 m2
Piętro
3
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
13 865,40 zł
cena 820 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt

Warszawa, Ursynów, Kabaty, Kabacki Dukt
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147853

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie na Kabatach, w budynku z 2014 roku. Mieszkanie jest dwustronne, rozkładowe, z oddzielną i widną kuchnią. Łazienka z wanną, osobne WC. Pokój dzienny i loggia z oknami na pario (południowy-wschód), sypialnia oraz kuchnia po przeciwnej ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
4
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 777,78 zł
cena 960 000
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursynów, Imielin, Stefana Szolc-Rogozińskiego

Warszawa, Ursynów, Imielin, Stefana Szolc-Rogozińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147866

Na sprzedaż przestronne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 63 m², usytuowane na parterze w trzypiętrowym budynku z 1981 roku. Lokal składa się z dwóch sypialni, jasnego salonu z wyjściem na loggię i ogródek, a także widnej, oddzielnej kuchni. Mieszkanie przeszło ...

Powierzchnia
63,00 m2
Piętro
parter
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 396,83 zł
cena 970 000