43
ofert
15 185,19 zł/m2 cena: 820 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

3-pokojowe mieszkanie gotowe do wprowadzenia | blisko Jeziora Czerniakowskiego

Na sprzedaż przytulne i funkcjonalne mieszkanie o powierzchni 54,00 m², położone w spokojnej, zielonej okolicy w pobliżu Jeziora Czerniakowskiego. 

Układ pomieszczeń:

Salon – 18,5 m² – przestronny, z dużym oknem, idealny do wypoczynku,

Sypialnia 1 – 11 m² – doskonała jako sypialnia główna lub pokój dla dziecka,

Sypialnia 2 – 9 m² – może pełnić funkcję gabinetu lub pokoju gościnnego,

Kuchnia – 6 m² – oddzielna, widna, z miejscem na stół,

Łazienka – 3 m²,

Przedpokój – 9 m² z miejscem na szafy w zabudowie.
 
Do mieszkania przynależy piwnica o powierzchni 2 m², idealna na rowery lub rzeczy sezonowe.

Stan prawny: Pełna własność 

Mieszkanie położone jest w bardzo dobrze skomunikowanej części miasta: 50 m od przystanku autobusowego (linie 108, 130, 162) – szybki dojazd do centrum oraz obu linii metra. W pobliżu tereny spacerowe, ścieżki rowerowe i Jezioro Czerniakowskie, w okolicy liczne sklepy, punkty usługowe, restauracje, przedszkole, szkoła, korty tenisowe – wszystko w zasięgu krótkiego spaceru.

Parking dla mieszkańców – za szlabanem.

Budynek zadbany, otoczony zielenią, w spokojnym sąsiedztwie.

Idealna propozycja dla rodzin, par lub osób szukających mieszkania w zielonej części miasta z szybkim dojazdem do centrum.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147378
Powierzchnia 54,00 m²
Liczba pokoi 3
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Opłaty w czynszu CO, woda
Liczba pięter w budynku 12
Stan lokalu dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 1 000 PLN
Rok budowy 1977
Winda tak
Liczba sypialni 2

Pomieszczenia

Powierzchnia pokoi 18,5;11;9 m2
Rodzaj kuchni jasna z oknem
Powierzchnia kuchni 6,00 m2
Typ łazienki razem z wc
Powierzchnia łazienki 3,00 m2
Powierzchnia przedpokoi 9,00 m2

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144811

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje ( salon z klimatyzacją), oddzielna, widna kuchnia, łazienka osobne WC oraz przedpokój z szafami. Generalny remont w 2015 roku, elektryka oraz przeprowadzane ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 100,00 zł
cena 974 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa

Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146511

Na sprzedaż nieduże, mieszkanie w przedwojennej kamienicy z 1929r.,  na Starym Mokotowie. Lokal ma powierzchnię 34,5 m2 i znajduje się na 2 piętrze w niskim, 4 piętrowym budynku. BRAK WINDY.  Jasny, przestronny pokój z dwoma dużymi oknami idealnie doświetlony, z możliwością ...

Powierzchnia
34,50 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 971,01 zł
cena 689 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Stary Mokotów, Antoniego Józefa Madalińskiego

Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146945

Mieszkanie o powierzchni 45,5 m², położone na drugim piętrze czteropiętrowego budynku, położonego przy ul. Al. Niepodległości.  W skład mieszkania wchodzą: trzy niezależne pokoje, widna, oddzielna kuchnia, łazienka z WC, przedpokój, loggia. Do ...

Powierzchnia
45,50 m2
Piętro
2
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
15 516,48 zł
cena 706 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Wierzbno, al. Niepodległości

Warszawa, Mokotów, Bernardyńska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147714

3 pokoje z dużym potencjałem – Dolny Mokotów, ul. Bernardyńska Na sprzedaż funkcjonalne, trzypokojowe mieszkanie o powierzchni 54 m², położone w zielonej i spokojnej części Czerniakowa. Nieruchomość łączy zalety życia w mieście z bliskością natury, znajdując się ...

Powierzchnia
54,00 m2
Piętro
4
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
14 722,22 zł
cena 795 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Bernardyńska