9
ofert
Bożena Zimińska

Pośrednik

Licencja: 9887

ziminska@soltan-n.pl

605870118
22 8280055

zostaw wiadomość
25 892,86 zł/m2 cena: 725 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż kawalerka w doskonałej lokalizacji. Mieszkanie ma powierzchnię 28m2 i mieści się na 4 piętrze w budynku położonym w ścisłym centrum Warszawy. Lokal składa się z pokoju, kuchni z oknem na pokój, łazienki z WC oraz przedpokoju. 

Mieszkanie świetnie sprawdzi się na cele inwestycyjne - możliwość przedłużenia umowy najmu z nowym właścicielem nieruchomości.

Doskonały punkt komunikacyjny - w pobliżu stacji metra, przystanków autobusowych i tramwajowych. W pobliżu liczne sklepy, restauracje, kawiarnie i ośrodki kultury. Kilka minut spacerem od Pałacu Kultury i Nauki, dworca kolejowego Warszawa Centralna oraz galerii Złote Tarasy. Tuż obok Park Świętokrzyski i Ogród Saski.

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-145811
Powierzchnia 28,00 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 4
Rodzaj budynku blok
Liczba pięter w budynku 15
Stan lokalu dobry
Stan prawny Własność
Rok budowy 1969

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Śródmieście, Centrum, Żurawia
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146001

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie w samym sercu Warszawy ul. Żurawia. Gotowiec inwestycyjny lub komfortowe mieszkanie dla 2 osób. W skład mieszkania wchodzą: salon z aneksem kuchennym sypialnia hol z szafą wnękową łazienka z prysznicem balkon Mieszkanie ...

Powierzchnia
36,00 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
24 722,22 zł
cena 890 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Śródmieście, Centrum, Żurawia

Warszawa, Bemowo, Budy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145176

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2 i mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1991 roku. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 583,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Budy

Warszawa, Bemowo, Jana Blatona
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145516

Na sprzedaż ustawne, 3 pokojowe mieszkanie na Bemowie. Nieruchomość o powierzchni 64,3m2 położona jest na 10 piętrze w 11 piętrowym budynku z 1991 roku. Pokoje ok: 18 m2 z wyjściem na loggię, 12,5 m2 oraz 10 m2. Oddzielna, widna kuchnia, osobno łazienka i WC. Na podłogach są ...

Powierzchnia
64,30 m2
Piętro
10
Cena za m2
11 648,52 zł
cena 749 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Jana Blatona

Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145632

Na sprzedaż rozkładowe  mieszkanie o powierzchni 37,5m2 na warszawskiej Ochocie. Ekspozycja okien na południe i zachód. Bardzo widne (trzy duże okna), ogromny balkon z widokiem na Filtry, z sypialni widok na podwórko z Atlas Tower. Pokój dzienny, sypialnia ok. 8-10m2, ...

Powierzchnia
37,50 m2
Piętro
6
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
19 733,33 zł
cena 740 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ochota, Aleje Jerozolimskie