9
ofert
Bożena Zimińska

Pośrednik

Licencja: 9887

ziminska@soltan-n.pl

605870118
22 8280055

zostaw wiadomość
17 353,58 zł/m2 cena: 800 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż  dwupokojowe mieszkanie o powierzchni 46,1 m², zlokalizowane na 1. piętrze zadbanej kamienicy na warszawskiej Pradze-Północ.

Lokal jest w stanie do zamieszkania, na wyposażeniu znajdują się pralka, zmywarka, lodówka, kuchenka oraz piekarnik. W mieszkaniu została wymieniona instalacja elektryczna.  Ogrzewanie miejskie. Okna nie od strony ulicy, na wewnętrzną, za kamienicą znajduje się park. 

Dodatkowa przestrzeń: Do mieszkania przynależy piwnica.

Mieszkanie jest doskonale skomunikowane z każdą częścią Warszawy:
  • Metro: Stacja M2 Szwedzka – ok. 10 minut pieszo.
  • Tramwaje/Autobusy: Szybki dojazd do CH Arkadia (10 min) oraz do ścisłego Centrum (ok. 20 min).
  • Infrastruktura: W bezpośrednim sąsiedztwie znajdują się szkoły, przedszkola, Biedronka, apteka całodobowa oraz liczne restauracje i kawiarnie.

Dla zmotoryzowanych dostępny jest prywatny parking za kamienicą, gdzie istnieje możliwość wykupienia dedykowanego miejsca postojowego.

Zapraszam do kontaktu i na prezentację!
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-147898
Powierzchnia 46,10 m²
Liczba pokoi 2
Piętro 1
Rodzaj budynku kamienica
Technologia budowlana cegła
Liczba pięter w budynku 2
Stan lokalu dobry
Stan prawny Własność
Mies. czynsz admin. 900 PLN

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, Bertolta Brechta
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-146098

Na sprzedaż mieszkanie w rejonie Pl. Hallera. Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 50m2, położona jest na 2 piętrze w 4 piętrowej kamienicy z lat 50-tych. Mieszkanie ma dwa ustawne pokoje, oddzielną, widną kuchnię, łazienką oraz przedpokój. Wysokość pomieszczeń ...

Powierzchnia
50,00 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
16 000,00 zł
cena 800 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Północ, Nowa Praga, Bertolta Brechta

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143453

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakuszanki w Ursusie.  Dwustronne, rozkładowe z oddzielną, widną kuchnią i ustawnymi pokojami, z salonu wyjście na 6 m.2 balkon. Na wyposażeniu pozostają meble, poza TV, biurkiem z salonu i oczywiście rzeczy osobiste właściciela.  Jest ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 939,72 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki

Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144811

Na sprzedaż mieszkanie na zielonym i spokojnym osiedlu Służew nad Dolinką na warszawskim Mokotowie. Trzy pokoje ( salon z klimatyzacją), oddzielna, widna kuchnia, łazienka osobne WC oraz przedpokój z szafami. Generalny remont w 2015 roku, elektryka oraz przeprowadzane ...

Powierzchnia
57,00 m2
Piętro
8
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
17 100,00 zł
cena 974 700
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Mokotów, Służew nad Dolinką, Łukowa

Warszawa, Bemowo, Budy
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-145176

Przedmiotem sprzedaży jest ustawne mieszkanie na warszawskim Bemowie. Lokal ma powierzchnię 50,9m2 i mieści się na 1 piętrze w 9 piętrowym budynku z 1991 roku. Prezentowana nieruchomość składa się z dwóch pokoi, oddzielnej, widnej kuchni, łazienki z WC oraz przedpokoju. ...

Powierzchnia
50,90 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
17 583,50 zł
cena 895 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Bemowo, Budy