46
ofert
32 433,32 zł/m2 cena: 985 000 zł

Udostępnij ofertę

Opis nieruchomości

Na sprzedaż wygodne, 1-pkojowe mieszkanie z dużą loggią w nowej inwestycji klasy premium- Chmielna Duo- w samym sercu Warszawy.
Prezentowana nieruchomość ma powierzchnię 30,37m2 i usytuowana jest na 6 piętrze w 7 piętrowym apartamentowcu. Pokój z aneksem kuchennym i wyjściem na balkon, łazienka przedpokój. Lokal jest w stanie deweloperskim.

Dodatkowo płatne miejsce postojowe na parkingu podziemnym - 160 000,00 PLN (miejsce przystosowane do ładowania aut elektrycznych.

Budynki Chmielna Duo usytuowane są pomiędzy ulicami Chmielną i Złotą. Wysoki standard wykończenia części wspólnych. Ochrona, monitoring, taras na dachu dla mieszkańców.
 

Nota prawna

Opis oferty zawarty na stronie internetowej sporządzany jest na podstawie oględzin nieruchomości oraz informacji uzyskanych od właściciela, może podlegać aktualizacji i nie stanowi oferty określonej w art. 66 i następnych K.C.

Szczegóły

Symbol oferty SOL-MS-146857
Powierzchnia 30,37 m²
Liczba pokoi 1
Piętro 6
Rodzaj budynku apartamentowiec
Liczba pięter w budynku 7
Garaż za dodatkową opłatą
Stan lokalu do wykończenia
Stan prawny Własność
Okna PCV
Balkon jest
Rok budowy 2025

PLN

Uwaga: mogą wystąpić dodatkowe opłaty za założenie księgi wieczystej oraz ustanowienie hipoteki.

Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147669

Przytulne 2 pokoje w sercu Warszawy – cisza, zieleń i świetna komunikacja Na sprzedaż dwupokojowe, w pełni wyposażone mieszkanie o funkcjonalnym układzie. Nieruchomość łączy w sobie prestiż mieszkania w centrum z ciszą, dzięki położeniu budynku w drugiej linii ...

Powierzchnia
42,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
20 476,19 zł
cena 860 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Aleja Solidarności
nowa oferta
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca

Warszawa, Wola, Za Żelazną Bramą, Pereca
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-147900

Mieszkanie 3 pokoje z widokiem na panoramę Warszawy  Na sprzedaż ustawne, 3-pokojowe mieszkanie o powierzchni 48 m², położone na 12. piętrze w 16-piętrowym budynku na warszawskiej Woli blisko Śródmieścia. Układ pomieszczeń: 3 niezależne pokoje (możliwość aranżacji ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
12
Pokoje
3 pokoje
Cena za m2
16 645,83 zł
cena 799 000

Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-143453

Na sprzedaż 2-pokojowe mieszkanie przy ul. Rakuszanki w Ursusie.  Dwustronne, rozkładowe z oddzielną, widną kuchnią i ustawnymi pokojami, z salonu wyjście na 6 m.2 balkon. Na wyposażeniu pozostają meble, poza TV, biurkiem z salonu i oczywiście rzeczy osobiste właściciela.  Jest ...

Powierzchnia
56,40 m2
Piętro
2
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
15 939,72 zł
cena 899 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Ursus, Gołąbki, Elżbiety Rakuszanki

Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Paryska
mieszkanie na sprzedaż

SOL-MS-144670

Na sprzedaż ustawne, dwupokojowe mieszkanie położone na 1 piętrze w kameralnej 2 piętrowej kamienicy z lat 60-tych. Lokal o funkcjonalny , nieprzechodnim układzie pomieszczeń. Oddzielna, widna kuchnia, łazienka z WC. Balkon, ekspozycja okien na stronę zachodnią. Mieszkanie ...

Powierzchnia
48,00 m2
Piętro
1
Pokoje
2 pokoje
Cena za m2
23 958,33 zł
cena 1 150 000
mieszkanie na sprzedaż - Warszawa, Praga-Południe, Saska Kępa, Paryska